Четвер, 27.06.2019, 16:04
Приветствую Вас Гість | RSS
Все-превсе
Главная | Регистрация | Вход
Главная » Файлы » Реферати » Біологія

Реферат: Здоровий спосіб життя та екологічно чисте довкілля 1
[ Скачать с сервера (79.5 Kb) ] 26.11.2008, 18:32

Регулярні фізичні навантаження і фізкультура також важливі для здорового способу життя, як і правильне харчування. Вони підтримують здоров'я, оберігають від захворювань і, чому все більше свідоцтв, уповільнюють процес старіння. Фізкультура корисна в будь-якому віці, оскільки звичайна денна активність рідко може забезпечити достатнє фізичне навантаження.

Фізкультура має два види впливу на організм людини загальний і спеціальний. Загальний ефект фізкультури полягає у витраті енергії, прямо пропорційній тривалості і інтенсивності м'язової діяльності, що дозволяє компенсувати дефіцит енерговитрат. Важливе значення має також підвищення стійкості організму до дії несприятливих чинників навколишнього середовища. В результаті зміцнення імунітету підвищується також стійкість до простудних захворювань, що часто забезпечує саму можливість вести здоровий спосіб життя.

Спеціальний ефект фізкультури пов'язаний з підвищенням функціональних можливостей серцево-судинної системи. Він полягає в оптимізації серцевої діяльності і формуванню нижчої потреби серця в кисні.

Адекватне фізичне навантаження і фізкультура здатне в значній мірі припинити вікові зміни різних функцій організму. У будь-якому віці за допомогою занять фізкультурою можна підвищити можливості і рівень витривалості показники біологічного віку організму і його життєздатності. Таким чином, оздоровчий ефект занять фізкультурою пов'язаний перш за все з підвищенням можливості організму засвоювати кисень, рівня загальної витривалості і фізичної працездатності.

Підвищення фізичної працездатності супроводжується профілактичним ефектом відносно чинників ризику серцево-судинних захворювань: зниженням ваги тіла і жирової маси, вміст холестерину в крові, зниженням артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і т.д.

Категория: Біологія | Добавил: Yur4yk
Просмотров: 2186 | Загрузок: 430 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 3.0/4 |
Всего комментариев: 1
1 Андрей  
ывавы

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Категории каталога
Астрономія [12]
Реферати з астрономії
Перукарська справа [1]
Реферати з перукарської справи
Зарубіжна література [0]
Реферати із Зарубіжної літератури
Фізика [0]
Реферати з Фізики
Хімія [0]
Реферати з Хімії
Німецька мова [0]
Реферати з Німецької мови
МСП [0]
Реферати з МСП
Біологія [8]
Реферати з Біології
Інформатика [0]
Реферати з інформатики
БЖД [3]
Реферати з безпеки життєдіяльності
Всесвітня історія [1]
Реферати з Всесвітньої історії
Англійська мова [1]
Реферати з Англійської мови (англійською мовою)

Форма входа

Поиск

Друзья сайта


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz